Уже створено програмний продукт і ви готові надати право використання його користувачам?
Ліцензійний договір на програмне забезпечення - документ, в якому законно і конструктивно ми опишемо суттєві умови використання продукту, встановимо обсяг прав які Ви хочете передати, визначимо способи використання об'єкта, опишемо відповідальність, враховуючи при цьому ризики і поставлені цілі компанії щодо даного об'єкта інтелектуальної власності.
Сторони: власник об'єкта інтелектуальної власності і користувач
Види: ліцензійний договір виключне право, не обходиться без цієї ліцензійний договір, одинична
Форма укладення договору: письмова

 

 

Як ми працюємо:


Консультация
Визначаємо істотні умови (заповнення брифу - отримання вступних даних)
Розробляємо документ
Термін виконання: до 3х днів
 

Враховуємо


Специфіку використання об'єкта інтелектуальної власності
Цивільний кодекс України
Закон України «Про авторське право і суміжні права»
 

Юридичний продукт:


Ліцензійний договір
br /> Вартість від 2500 грн


Замовити

 

Ліцензійний договір

Ліцензійна угода для кінцевого користувача визначає:
Завдяки ліцензійним договором, користувачі, тобто особи які не є творцями програмного продукту, можуть отримувати користь з об'єкта інтелектуальної власності на законних підставах. Передача прав без укладення ліцензійного договору неможлива.
Права, які можуть бути передані за допомогою ліцензійного договору - це майнові права інтелектуальної власності.
Їх обсяг в кожному конкретному випадку визначає творець програмного продукту. І в залежності від обсягу переданих прав, за ліцензійним договором можуть надаватися різні види ліцензій, згідно з ЦКУ:

-Виняткова ліцензія (ліцензійний договір виключне право) - майнові права передаються тільки виключно одному користувачеві. При цьому сам ліцензіар після передачі прав уже не може скористатися цими ж правами.

- Невиключна ліцензія (невинятковий ліцензійний договір) - це передача строго визначених прав. Дозволяє користуватися програмним продуктом творцем і передавати права користування іншим. Підходить для масового поширення програмних продуктів.


- Одинична ліцензія - майнові права передаються тільки виключно одному користувачеві. Творець також може користуватися програмним продуктом.

Згідно з українським законодавством реєструвати ліцензійний договір в обов'язковому порядку не потрібно. Реєстрація можлива за бажанням Сторін в Державній службі інтелектуальної власності України.
Перед розробкою ліцензійного договору ми вивчаємо обсяг прав, кількість користувачів, яким передаються права, визначаємо можливі ризики і враховуємо їх при написанні розділу відповідальності вже в самому ліцензійному договорі, визначаємо вид ліцензії. Для зручності отримання вступних даних, що стосуються розробки ліцензійного договору, ми запропонуємо Вам заповнити бриф або обговоримо всі нюанси в усній формі.
Залишилися питання? Залиште запит на нашому сайті або зв'яжіться з нами по тел. 8 098 558 95 96