Розробимо Договір надання послуг з технічного обслуговування сайту на підставі індивідуального аналізу істотних умов надання послуг з технічної підтримки конкретно Вашої компанії.
В договорі особливу увагу приділяємо коректному та зрозумілому опису виконуваних робіт, враховуємо можливі ризики і відповідно передбачаємо відповідальність сторін.
Розроблюємо в залежності від Ваших побажань схему оплат та наслідки збільшення виконуваних робіт (умови збільшення оплат)
Сторони: фізичні, юридичні особи, ФОП
Правова природа договору: змішаний договір
Договір техниічної підтримки сайту може бути оформлений як додаток до Рамкового Договору.

Замовити розробку Договору на технічну підтримку сайту можна на нашому сайті, заповнивши форму або за тел. 050 517 76 82, 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Визначаємо істотні умови договору (заповнення брифу – отримуємо вхідні дані)<
Проводимо Консультацію
Розроблюємо пакет документів
 

При розробці договору враховуємо:


Модель взаємодії співробітників всередені IT–компанії, Web-студії
Особливості комунікації з клієнтом
Податкове навантаження
Умови надання послуг
Можливі ризики
 

Юридичний продукт:


Договір на технічне обслуговування
Додаток до договору «Вимоги до матеріалів»
Акт наданих послуг

Вартість договору: від 1800 грн
Вартість 1 сторінки: 600 грн 


Замовити

 

Особливості Договору з технічної підтримки сайту

Договір з технічної підтримки сайту частіше за все є змішаним, тобто містить положення і договору надання послуг і договору підряду.

Це пояснюється специфікою надання послуг та виконання робіт у сфері технічної підтримки сайтів. Адже є послуги з технічної підтримки сайту, які споживаються в процессі надання таких послуг - елементи договору надання послуг, а є роботи із чітко визначенними результатами - елементи Договору підряду. Звідси у договорі технічної підтримки сайту може бути застосовані і різні види вартості послуг та робіт (вартість виходячи з 1 часу вартості спецілісту, вартість робіт за результат в цілому, фіксована абонентська вартість).

Враховуючи особливості виконання робіт, надання послуг, ваших побажань, підберемо найбільш ефективну схему виплат винагороди за договором, передбачимо ризики, та розробимо договір з технічної підтримки сайту, який забезпечить надійний захист та продуктивну співпрацю із Вашими контрагентами.

 

Замовити Договір з технічної підтримки сайту

Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96