Рамковий договір (Service Agreement) передбачає фіксацію загальних умов співпраці та взаємодії між Виконавцем та Замовником. Його зручно застосовувати при тривалій співпраці або при створенні складного програмного продукту.
Рамковий договір завжди конкретизується згодом додатковими угодами на конкретні види послуг/робіт по мірі виникнення нових потреб Замовника
В Рамковій угоді описуються загальні положення та перелік послуг, які будуть надаватися у майбутньому. Конкретні умови (докладний опис послуг, результатів робіт, терміни виконання, вартість ) визначаються в додаткових умовах.
Сторони: фізичні, юридичні особи, ФОП
Правова природа: змішаний. Може містити умови договору послуг та договору підряду.
Розробимо Рамковий договір з урахуванням потреб саме Вашої компанії та законів України.
Залиште заявку на нашому сайті або за тел. 050 517 76 82, 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Визначаємо суттєві умови договору (заповнення брифу – отримуємо вхідні дані)
Проводимо Консультацію 
Розроблюємо документ
Термін виконання 3 робочих дня
 

Разроблюємо договір з урахуванням


Особливостей моделі взаємодії в середені IT компанії
Особливостей комунікацій з клієнтом
Податкового навантаження, ризиків
 

Що отримаєте:


Рамковий договір

Вартість договору: від 1800 грн
Вартість 1 сторінки: 600 грн 

Замовити

 

Рамковий договір та його особливості в Україні

В предметі Рамкового договору визначаються всі максимально можливі види послуг/робіт, а сама їх суть розкривається детально в додаткових угодах та додатках.
Така форма договору значно скоротить час на подальше узгодження юридиних документів та прискорить процес взаємодії між Замовником та Виконавцем.

Вартість та розрахункі В рамковому договорі вказуються загальні положення, такі як порядок розрахунків, вартість 1 робочої години фахівця. Тобто, кінцева вартість послуг за Договором, як правило, не визначається. Більш конкретна вартість визначається в додатках.

Інтелектуальна власність. Не всі результати наданих послуг будуть вважатися об'єктами інтелектуальної власності. Тому, приділяємо особливу увагу визначенню чітко сформованих результатів робіт (визначаємо об'єкти інтелектуальної власності), визначаємо які права та у який спосіб будуть передані Замовникові.

Здача/приймання робіт послуг В цьому розділі визначаємо загальні умови здачі/приймання робіт, враховуємо ризики затяжного узгодження результатів та затверджуємо шаблонну форму акту-прийому/передачі.

Враховуючи особливості процесів роботи IT компанії, визначаємо можливі ризики і в інших розділах, таких як "Конфіденційна інформація", "Відповідальність сторін", "форс-мажор" та ін.

Розробити Рамковий Договір

Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96