УГОДА КОРИСТУВАЧА – це документ, який регулює відносини між власником програмного продукту (сайт, інтернет-магазин, програмне забезпечення) і кінцевим користувачем. Кінцевий користувач погоджується з умовами використання ПП (програмний продукт) по засобом проставляння відповідної відмітки (як правило).
Угода може включати в себе положення ліцензійного договору, захисту персональних даних в залежності від виконуваних функцій ПП і цілей комунікації з кінцевим користувачем.
Мета створення:
- Захист прав власника програмного продукту
- Чітке визначення прав і обов'язків кінцевого користувача
- Визначення правил і умов використання програмного продукту
Сторони: власник програмного продукту і кінцевий користувач
Замовити розробку Угоди Користувача на нашому сайті можна заповнивши форму або за тел.050 517 76 82, 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Визначаємо істотні умови (заповнення брифу - отримання вступних даних)
Формуємо завдання, з урахуванням специфіки програмного продукту
Визначаємо цілі і способи комунікації власника ПП з кінцевим користувачем
розробляємо документ
Термін виконання: до 3х днів
 

Враховуємо


Специфіку програмного продукту
Істотні умови використання
Законодавство України
 

Що ви отримуєте:


Угода КористувачаВартість розробки Угоди Користувача: від 2000 грн

Замовити

 

Угода Користувача

Уже створено програмний продукт (сайт, платформа, ПО) і потрібно визначити правила його використання для кінцевого користувача?
Угода - відмінне рішення такого завдання. Будь то сайт, платформа, інтернет-магазин, програмне забезпечення в будь-якому випадку угоду користувача необхідний документ при роботі з користувачами. Адже саме в ньому можна описати не тільки чіткі права використання, але ще і обов'язки, відповідальність користувачів. У тому числі і мінімізувати власні ризики, включивши в угоду користувача ще й інші потрібні в кожному конкретному випадку (в залежності від цілей використання програмного продукту) положення.
Так, у разі якщо на сайті / інтернет-магазині відбувається збір персональних даних, то включаємо в угоду користувача розділ «захист персональних даних», що є вимогою Закону «Про захист персональних даних».
А якщо, Ви, як власник ПП, передбачаєте, що користувачеві має надаватися право на використання ПП, то включаємо в угоду окремий розділ "інтелектуальна власність", в якому визначаємо конкретні права на використання продукту, відповідальність за неправомірне використання, неправомірне поширення продукції і. т.д.
Отже, при складанні угоди про використання ми глибоко вникаємо в тонкощі специфіки програмного продукту, цілі і способи взаємодії з кінцевим користувачем, що відбивається в індивідуально складеному для Вашої компанії юридичному документі.

Замовити Угоду Користувача

Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96