Відмова від відповідальності (Disclaimer) - письмове повідомлення про відмову від відповідальності власника сайту / мобільного додатка.

Мета документа:
інформування відвідувачів / користувачів сайтів, мобільних додатків про те, що особа відповідальна за надання послуги або інформацію на сайті, не несе відповідальності за наслідки використання такої інформації

Правова форма:
публічна оферта

Залишити запит на розробку Відмови від відповідальності (Disclaimer) можливо на нашому сайті і за тел. 099 332 82 92, 098 558 95 96

 

 

Порядок роботи:


Визначаємо істотні умови (заповнення брифу - отримання вступних даних)
Створюємо документ
Термін виконання: до 3х днів
 

Дисклеймер Disclaimer можна застосовувати на:


Сайтах
Мобільних додатках
Ігор
Інтернет-Порталах
Форумах
 

Юридичний продукт:


Відмова від відповідальності (Disclaimer)

Вартість Документа: від 1500 грнЗаказать

 

Відмова від відповідальності (Disclaimer)

 

    Дисклеймер (Disclaimer) – це документ, який покликаний мінімізувати відповідальність власника інтернет ресурсу.
    Для того, щоб Дисклеймер (Disclaimer) реально працював на практиці, потрібно в самому документі максимально конкретизувати всі види відповідальності і гарантій, від яких власник сайту відмовляється.
У «Відмові від відповідальності» часто ми користуємося загальноприйнятим світовим принципом «Як є» («As is»).
Він означає що, у разі виникнення проблем, що виникають в процесі експлуатації сайту, програм, власник сайту або розробник мобільного додатка відповідальності не несуть. Вони зробили вже все можливе, щоб таких проблем не виникало.
    Крім того, у дисклеймері (Disclaimer) потрібно розміщувати цілі роботи сайту та розміщеної на ньому інформації.
    Залежно від специфіки інформації на сайті або суті надання послуг Disclaimer створюється у вигляді окремого документа або розділу в іншому документі «Правилах користування сайтом / додатком» (Terms of Use).
    Перед розробкою Disclaimer ми вивчаємо специфіку використання програмного продукту кінцевим користувачем, визначаємо можливі ризики і враховуємо їх при створенні документа. Для зручності отримання вступних даних, що стосуються розробки документа, ми запропонуємо Вам заповнити бриф або обговоримо всі нюанси в іншій зручній для Вас формі.

Замовити розробку Відмови від відповідальності (Disclaimer)

Потрібна консультація юриста? 099 332 82 92, 098 558 95 96