Ваші права порушені? Виконавець або Замовник не виконує умови договору?
Перший спосіб врегулювання спору - це грамотно складена претензія із чітко сформованими вимогами і описом порушеного права.
В найкоротші терміни підготуємо коректну претензію до договору і надамо консультацію з приводу наступних дій.

Портібна консультація вже зараз? 050 517 76 82 або 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Аналізуємо договір, документацію (акти виконаних робіт / послуг, рахунки, акти звірки взаємних розрахунків і т.д)
Розроблюємо претензію
Термін виконання: до 3х днів (в залежності від обсягу документації, договору)
 

Враховуємо:


Чинне законодавство України
Умови Договору
Документацію, Додатки
 

Що отримаєте:


Претензію
Юридичну консультацію

Вартість претензії: 1000 грн

Замовити

 

Претензія, як написати претензію

Претензія - це вимога одного з контрагентів, чиї права порушені, відповідно до умов договору. Претензія може бути застосована при виникненні боргових зобов'язань, збитків, виконанні неякісних робіт / наданих послуг, порушення строків виконаних робіт / послуг, невідповідність раніше обговореним обсягом виконаних робіт / послуг, поставлених товарів і.т.д.
Претензія може бути передбачена як в договорі, так і за Законом. Про це говорить положення статті 19 ЦПК України, згідно з яким сторони можуть використовувати способи досудового врегулювання спору за домовленістю між собою або у випадках, коли такі заходи є обов'язковими згідно Закону.
Також в ЦПК України освітлений певний порядок пред'явлення претензії і терміни відповіді на неї.
При складанні претензії ми аналізуємо умови договору, з огляду на останні зміни законодавства України (правомірність умов договору), коректно прораховуємо суму боргу з урахуванням штрафів, пені. Також ми контролюємо процес подачі претензії і отримання відповідей на неї.
Відповідь на претензію. Якщо контрагент, не відповідає на претензію і не виконує вимогу відповідно до строків, визначених в претензії, ми проконсультуємо Вас про можливі подальші дії, спрямовані на врегулювання спору.

У разі, якщо ви отримали претензію, тоді в певний термін, але не більше 10 днів необхідно надавати контрагенту відповідь на неї. Юристи IT-Law складуть відповідь на претензію якісно і в найкоротші терміни, перевіряючи при цьому коректність вимог контрагента, перераховуючи всі суми боргу, враховуючи законодавство України.
Якщо вас цікавить: претензія зразок, будемо раді допомогти - просто зверніться до нас, зручним вам способом


Розробити претензію

Потрібна консультація юриста? 050 517 76 82 або 098 558 95 96