Як оформити відносини з підрядниками? Які правила "гри" встановити? Як передбачити можливі ризики невиконання зобов'язань?
 Договір підряду - це рішення багатьох завдань і вже враховані на старті ризики в рамках внутрішньої та зовнішньої діяльності компанії.
Договір Підряду застосовується як для забезпечення діяльності компанії, так і для роботи з клієнтами.
Підрядник за завданням Замовника зобов'язаний виконати певні роботи. Підсумок виконання робіт - чіткий результат, який передається за актом прийому-передач.
Сторони: фізичні особи, суб'єкти господарювання
Розробляємо договір підряду з необхідними додатками до 2х робочих днів.
Отримати консультацію щодо послуги "Розробка договору підряду", можна за телефонами 050 517 76 82 або 098 558 95 96 

 

 

Як ми працюємо:


Визначаємо істотні умови (заповнення брифу - отримання вхідних даних)
Узгоджуємо деталі
Розробляємо пакет документів
Термін виконання до 2х робочих днів
 

Розроблюємо договір, враховуючи:


Цілі та завдання
Робочі процеси компанії
Законодавство України
 

Юридичний продукт:


Договір Підряду разом із Додатками
Шаблон Акту виконаних робіт

Вартість договору: від 1800 грн
Вартість 1 сторінки: 600 грн

Замовити

 

Особливості Договору Підряду

Договір підряду використовується для встановлення правил взаємодії між Виконавцем (Підрядником) і Замовником при виконанні будь-яких видів робіт Виконавцем. 
Схожий з договором підряду договір надання послуг, який також використовується для встановлення правил взаємодії між Виконавцем і Замовником, але вже при наданні послуг Замовнику.

Отже, який же договір обрати? Чи є різниця між послугами та роботами? І як це може вплинути на подальшу реалізацію проектів? 

Безумовно між договором надання послуг та договором підряду існує різниця. І для зрозумілого відрізняння даємо такі визначення:

Послуги - споживаються в процесі їх надання. При підписанні акта наданих послуг матеріального результату може і не бути. Так, за правовою природою договором надання послуг буде договір технічної підтримки сайту.

Роботи - виконуються відповідно до поставленого завдання. Підсумком виконаних робіт завжди є результат, який виражений в матеріальній формі. Результат в даному випадку розцінюється як самостійний об'єкт матеріального світу.  

Тому, для того, щоб визначити який саме вид договору використовувати, потрібно реально оцінити проект, в процесі якого буде результат чи ні, чи будуть в рамках проекту послуги споживатися в процесі їх надання? Адже в залежності від обраної тактики оформлення проектів / діяльності і вибудовується рівень захисту, передбачаються ризики і визначається відповідальність сторін.


Важливі акценти Договору Підряду:
- Чітко прописаний предмет договору;
- Конкретизований результат виконання робіт. Порядок і способи його передачі;
- Терміни виконання робіт;
- Підрядник виконує роботу на власний ризик;
- Замовник має право контролювати хід виконання робіт, але не втручаючись при цьому в процес виконання робіт.

Допоможемо визначитися з видом договору, в залежності від поставлених завдань і специфіки проекту. Проведемо консультації і складемо договір підряду і додатки до нього в зручній для вас формі і відповідно до законодавства. 

Якщо вас зацікавило: договір підряду зразок, договір підряду з фізичною особою, договір підряду на виконання робіт зв'яжіться за телефонами нижче.

Залиште запит на сайті або зв'яжіться для отримання консультацій за тел. 099 332 82 92, 098 558 95 96 


розробити Договір підряду