Розробимо Договір на надання послуг протягом 2 робочих днів.

Договор надання Послуг використовується як для забезпечення діяльності компанії, так і для організації роботи з клієнтами.
В рамках забезпечення діяльності договором послуг можуть бути оформлені: консультаційні, бухгалтерські послуги, таксі, доставка води, обслуговування приміщень, заправка картриджів та інші. 

Сторони: фізичні особи, суб'єкти господарювання (ФОП, ТОВ, фізичні особи та інші суб'єкти господарювання).

Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Отримуємо вхідні дані (заповнення брифу - визначаємо істотні умови Договору)
Проводимо Консультацію 
Розробляємо пакет документів
Термін виконання до 2х робочих днів
 

Розроблюємо Договоір, враховуючи:


Мету 
Особливості надання послуг
Законодавство України
 

Юридичний продукт:


Договір надання Послуг
Акт наданих послуг

Вартість договору: від 1800 грн
Вартість 1 сторінки: 600 грн 


Замовити

 

Особливості Договору Послуг

За договором послуг Виконавець за завданням Замовника зобов'язується надати певні послуги. Важливою особливістю договору є споживання послуг в процесі їх надання.

Договір послуг в рамках забезпечення господарської діяльності підприємства носить, як правило, довгостроковий характер. Відповідно, за підсумками їх надання раз на місяць/квартал підписується акт, в якому конкретизуються всі фактично надані послуги у відповідному періоді.

Головне правило успішного складання договору послуг - конкретизація, чіткі формулювання, докладно описані процеси. Все це робить процес надання послуг зрозумілим на старті і згодом виключає подвійне тлумачення умов сторонами. 

Розробляючи договір послуг, ми завжди оцінюємо можливі ризики в кожному конкретному випадку, прописуємо відповідальність сторін, що згодом забезпечить належну юридичну захист при виконанні зобов'язань сторонами.

Отримати індивідуально розроблений договір надання послуг можна, залишивши запит на сайті або зателефонувавши за тел. 050 517 76 82, 098 558 95 96

Розробити Договір надання Послуг