Розробляємо розпорядчі документи компанії - Накази, Розпорядження та інші за запитом.
Наказ, розпорядження - це рішення керівника компанії/підрозділів, яке задокументовано і в його змісті висвітлені організаційні, кадрові та інші питання господарської діяльності компанії.

Видавник: генеральний директор, виконавчий директор

Замовити розробку Наказів, Розпоряджень можна, залишивши заявку на сайті.
Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Отримуємо вхідні дані (заповнення брифу)
Проводимо Консультацію 
Розробляємо пакет документів
Термін виконання до 2х робочих днів
 

Розробимо пакет документів, враховуючи:


Специфіку ведення діловодства компанії
Особливості структурних підрозділів
 

Юридичний продукт:


Індивідуальний шаблон Наказу по основній діяльності
Індивідуальний шаблон Розпорядження
Індивідуальний шаблон Наказу особового складу

Вартість документу: 300 грн
 

Замовити

 

Особливості Наказів і Розпоряджень

Розробляємо пакет внутрішньої документації компанії з шаблонами наказів по основній діяльності, особовому складу та розпоряджень, з урахуванням особливостей робочих процесів компанії.

У чому відмінність наказів від розпоряджень?
Накази поширюються на діяльність всієї компанії і вимагають підпорядкування і суворого виконання. Видавцем наказів може бути тільки генеральний директор. Розрізняють накази: 
особового складу - призначення співробітника на посаду, переміщення, звільнення співробітника, відпустки, винагороди премії і т.д. 
з питань основної діяльності - видаються в разі створення нових структурних підрозділів, ліквідації, підведенні підсумків діяльності, затвердження перспективних напрямків діяльності компанії.
Розпорядження можуть поширюватися на діяльність певного кола співробітників, наприклад, на структурний відділ компанії або конкретного співробітника і вимагають виконання конкретного завдання або доручення. Видавцем розпоряджень може бути будь-який керівник відділу або підрозділу.

Накази і розпорядження носять нормативний характер, тобто є своєрідними правовими актами (законами) для всіх співробітників.

З наказом / розпорядженням в обов'язковому порядку повинні бути ознайомлені працівники, які безпосередньо беруть участь в його виконанні за допомогою проставлення свого підпису і дати на самому наказі (візування документа).
При підготовці пакету документів внутрішньої документації Вашої компанії проводимо консультації, щодо їх застосування в компанії, способів контролю виконання розпорядчих документів, ведення документообігу та термінів зберігання.
Замовити розробку пакета розпорядчих документів компанії можна залишивши запит на сайті або зателефонувавши за телефонами 099 332 82 92, 098 558 95 96Розробити Наказ, розпорядження