Розробляємо Положення персональних даних ІНДИВІДУАЛЬНО, згідно чинного законодавства та з огляду на особливості застосування даного документа в компанії.
Положення про персональні дані – внутрішній документ компанії, який регулює відносини, пов'язані зі збором, обробкою та захистом персональних даних.
Ключові моменти положення:
- Визначення цілей збору персональних даних
- Визначення складу даних, що збираються
- Порядок, способи збору і обробки персональних даних
- Порядок зберігання, внесення змін і знищення персональних даних
- Захист персональних даних при їх обробці
- Передача персональних даних третім особам
Суб'єкти відносин: суб'єкти персональних даних, власники і оператор (співробітники компанії, замовники/клієнти, контрагенти, суб'єкти господарювання)

 

 

Як ми працюємо:


Визначаємо особливості застосування персональних даних в компанії (заповнення бріфа- отримання вхідних даних)
Розроблюємо документ
Термін виконання: до 3х дней
 

Враховуємо:


Специфіку збору персональних даних, мету
Способи обробки і зберігання
ЗУ «Про захист персональних даних»
 

Що ви отримаєте:


Положення про персональні дані
Шаблони форм збору персональних даних

Вартість документу: від 1800 грн
Вартість 1 сторінки: 600 грн 


Замовити

 

Положення «Про захист персональних даних»

Положення «Про захист персональних даних» необхідний документ для будь-якого суб'єкта господарювання, який в своїй діяльності здійснює збір персональних даних і обробляє їх.
ЗУ «Про Захисту персональних даних» чітко вимагає визначення цілей збору, способів збору і обробки персональних даних, визначення правил зберігання, знищення та внесення змін. Все це повинно бути відображено у внутрішньому акті компанії - Положенні про персональні дані, який, крім усього іншого встановлює обсяг необхідних заходів, спрямованих на захист персональних даних. У процесі здійснення господарської діяльності юридичної / фізичної особи можуть виникати взаємини з різними категоріями суб'єктів персональних даних:

1. збір персональних даних при виникненні трудових відносин між працівником і роботодавцем.
Процес збору починається вже на етапі співбесіди. Претенденти на робоче місце заповнюють анкети (відповідають на питання роботодавця). У момент оформлення співробітника на роботу претендент надає копії паспорта, ВД коду, трудову книжку, документи про освіту та інше. Ці документи згодом зберігаються і обробляються роботодавцем, що за своєю суттю є вже базою персональних даних.

2. Збір персональних даних контрагентів.

3. Збір персональних даних кінцевих користувачів. Наприклад, збір даних при покупці в інтернет-магазині, при реєстрації на сайті, в додатку, при встановленні програмного забезпечення. При розробці Положення про персональні дані ми враховуємо особливості збору, зберігання і обробки даних, що стосуються різних категорій суб'єктів. Так в одному внутрішньому акті можуть бути відображені положення для кілька категорій суб'єктів. Наприклад, збір даних співробітників компанії і збір даних кінцевих користувачів. В даному випадку для кожної категорії суб'єкта персональних даних ми опишемо свої цілі, способи обробки, порядок зберігання, умови передачі персональних даних третім особам і інші положення, грунтуючись на специфіці ведення господарської діяльності Вашої компанії.
Згодом Положення «Про захист персональних даних» має бути затверджене наказом керівника компанії.

Додатково до Положення розробляються документи про ознайомлення з даним Положенням та отримання згоди суб'єкта персональних даних, відповідно до ст.2 ЗУ «Про захист персональних даних». Це може бути окреме згоду кінцевого користувача на збір його персональних даних або можна включити «розділ персональних даних» в інші документи, такі як угоду користувача, договору про співпрацю, трудовий договір, політика конфіденційності і т.д. В рамках трудових відносин - можна пропонувати ознайомлюватися з положенням при прийомі на роботу, при цьому співробітник повинен поставити свій підпис на аркуші ознайомлення або в журналі ознайомлення.
Хочете отримати Положення про персональні дані зразок 2020 - залиште запит на нашому сайті або зв'яжіться за тел. 098 558 95 96, 050 517 76 82


Розробити положення про персональні дані