Розробимо Трудовий договір з урахуванням галузевої специфіки IT- компаній, цілей та Ваших побажань.
Завдяки розробці трудового договору практикуючими юристами у сфері IT, Ви отримаєте:
- чітко регламентовані права та обов'язки сторін;
- захист інтересів сторін;
- мінімізацію ризиків;
-грамонтно описані умови роботи та оплати праці.
Трудовий договір дозволяє роботодавцю ефективно налаштувати процес контролю та управління трудовим колективом. А його відповідність законодавчим нормам запобігає виникненню проблем, пов'язаних з некоректно оформленими трудовими відносинами.
Види трудових договорів: контракт, строковий, безстроковий, трудовий договір
Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Отримуємо вхідні дані (заполвнення брифу)
Проводимо консультацію 
Розроблюємо пакет документів
Термін виконання до 2 робочих днів
 

Розробимо Трудовий Договір з урахуванням


Особливості трудових процесів компанії
Умов колективного договору (якщо такий запроваджений)
Трудовоого законодавства
 

Юридичний продукт:


Наказ про призначення на роботу
Трудовий договір/контракт 

Вартість договору: від 1800 грн
Вартість 1 сторінки: 600 грн 

Замовити

 

Особливості Трудового Договору в Україні

Трудовий договір або контракт розробляємо на основі вхідної інформації (особливостей побудови трудових відносин у компанії, трудових процесів, галузевих ризиків з урахуванням специфіки IT та ін.), отриманої за допомогою заповнення брифу або іншим зручним для вас способом. Після, визначаємо найбільш доречну та зручну форму договору - трудовий договір або трудовий контракт.
І вже, враховуючи отримані дані, розробляємо документ, грунтуючись на вимогах трудового законодавства України.
При виборі оформлення трудових відносин важливо розуміти, що трудовий договір/контракт - це угода, яка зобов'язує працівника виконувати роботу позначену в рамках трудового договору, дотримуватися штатного розкладу і зобов'язує роботодавця виплачувати заробітну плату, забезпечуючи при цьому умови праці відповідно до чинного законодавства України.
Основною ознакою трудового договору є визначення трудової функції працівника в діяльності компанії, тобто робота з певною однією або декількома професіями, спеціальностями. Іншими словами, це праця працівника в процесі здійснення господарської діяльності компанії. Таким чином, заробітна плата виплачується за процес.
У разі оформлення співробітників за трудовими договорами, в компанії обов'язково повинні бути штатний розпис і правила внутрішнього трудового розпорядку. Колективний договір укладається за бажанням. Трудовий Договір/контракт регулюється Конституцією України та Кодексом законів про працю.
Трудові взаємини зі співробітником в Україні можна також оформити і іншим способом - через оформлення цивільно-правового договору.ле, даний вид договору має свої особливості.
Вас зацікавили: трудовий договір зразок, строковий трудовий договір, трудовий договір 2020, укладення трудового договору або розірвання трудового договору - будемо раді вам допомогти.

Замовити розробку Трудового Договору

Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96