Цивільно-правовий договір з фізичною особою – ця угода двох незалежних суб'єктів, спрямованих на виникнення зобов'язань. Фізична особа надає послуги Замовнику (IT-компанії) або виконує роботи і передає результати робіт Замовнику, а Замовник зобов'язаний виплатити винагороду за виконану роботу.
Сторони:
-фізичні, юридичні особи ФОП
Правова природа: договір надання послуг, договір підряду
Розробляємо цивільно-правовий договір з урахуванням особливостей діяльності IT-компанії.
Потрібна консультація? 050 517 76 82, 098 558 95 96

 

 

Як ми працюємо:


Отримуємо вхідні дані (визначення істотних умов договору)
Проводимо Консультацію
Розробляємо пакет документів
Термін виконання до 2 робочих днів
 

При розробці договору враховуємо:


Внутрішню схему взаємодії "юридична-фізична особа"
Оподаткування
 

Юридичний продукт:


Цивільно-правовий договір з фізичною особою
Акт виконаних робіт/наданих послуг

Вартість договору: від 1800 грн
Вартість 1 сторінки: 600 грн >

Замовити

 

Особливості цивільно-правового договору. Податки

Як оформити співробітника? Що вигідніше - цивільно-правовий договір або звичайний трудовий договір/контракт?

Цивільно-правовий і трудовий договір мають різні предмети, юридичні наслідки, різну відповідальність як для працівників, так і для суб'єктів господарювання.

При укладанні цивільно-правового договору предметом буде результат робіт, а в трудовому договорі працівник виконує роботу відповідно до його функціональних обов'язків, при цьому зобов'язаний виконувати будь-яке завдання роботодавця, яке відповідає його функціональними обов'язками.

Цивільно-правовий договір регулюється Цивільним кодексом України, трудовий договір - Трудовим кодексом України.

При виборі оформлення трудових відносин важливо розуміти, що за правовою природою Цивільно-правовий договір може бути договором надання послуг або договором підряду.
Правильний вибір правової форми залежить від суті і умов виконуваних фізичною особою (виконавцем) робіт і послуг.
Так, у разі виконання фізичною особою (виконавцем) послуг/робіт, які не тягнуть за собою отримання результату, оформлюється договір надання послуг. Тобто, послуга споживається в процесі її надання. Таким чином, в акті наданих послуг вказується обсяг наданих послуг (ст. 901 Цивільного Кодексу України).
А в разі, якщо фізичною особою (виконавцем) виконується робота, підсумком якої є передача результату, то це договір підряду (ст. 837 Цивільного Кодексу України). При цьому передача результатом робіт фіксується актом прийому-передачі.
У цивільно-правовому договорі важливі правильні формулювання без натяків на трудові відносини. Інакше, навіть якщо договір буде називатися «Договором підряду», а з формулювань буде зрозуміло, що це трудові відносини (наприклад, штатний розклад, умови праці, заробітна плата), то даний договір перевіряючі органи перекваліфікують в трудовий.

Цивільно-правовий договір регулюється Конституцією України та Цивільним Кодексом України.

Разробити Цивільно-правовий договір

Є потреба завантажити цивільно правовий договір з фізичною особою? Будемо раді вам допомогти! 050 517 76 82, 098 558 95 96